Barcelone 4 dite , 399 Euro

  Datat e udhetimit: 19 Tetor PËRFSHIHEN Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Shkup - Barcelonë
per person

KRISHTLINDJE NE BEOGRAD

Beograd 23 Dhjetor, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke) KOHA E NISJES
per person

Krishtlindje ne Rome , 5 dite 279 Euro

Datat e udhetimit: 22 Dhjetor PËRFSHIHEN Transporti me autobuz komod Udhetimi me traget
per person

Krishtlindjet ne Bukuresht

Krishtlindjet ne Bukuresht, 21 Dhjetor, 5 dite, €209   PËRFSHIHEN Udhëtimi me autobus
per person

Krishtlindjet ne Venecia – Verona

22 Dhjetor, 5 dite, 279€ KOHA E NISJES 22 Dhjetor PËRFSHIHEN Udhetim me
per person

Paris

Viti i Ri në Paris, 4 Ditë €499 KOHA E NISJES 30 Dhjetor
per person

Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 8, 23 Dhjetor, €89

Datat e  nisjeve: ► 8, 23 Dhjetor PËRFSHIHEN Udhëtimi me autobus komod AC
per person

Selanik, 23 Dhjetor, 3 ditë, €89

Weekend All Inclusive në Selanik, 3 Ditë €89 Datat e udhetimit:  ► 8,
per person

SOFJE

Krishtlindjet ne Sofje, 23 Dhjetor, 3 ditë, €99 KOHA E NISJES -23 Dhjetor
per person

Tamare, Lepushe, Plave, Guci

Tamare, Lepushe, Plave, Guci CDO TE DIELE VETEM 12 EURO - Udhetimi ne
per person

Udhëtim në Selanik dhe Meteora, 2 Ditë €59

Udhëtim në Selanik dhe Meteora, 2 Ditë €59 KOHA E NISJES Nisje më
per person

Udhëtim në Stamboll, 2 Netë €79, 3 Netë €99

Udhëtim në Stamboll, 2 Netë €79, 3 Netë €99 KOHA E NISJES Nisja
per person