Kerko paketat

Zbulo udhetimin tend!

Miresevini tek rraboshta

Rraboshta shpk u krijua me 29.03.2006 ne Shkoder si shoqeri me pergjegjesi te kufizuar. Ne mundesojme per ju sherbime te ndryshme si valutë, transferta parash Moneygram, pagesa e faturash elektrike dhe gjoba policie.

Ne jemi këtu për t’ju ardhur në ndihmë me biletat e udhëtimit, turistët paketë, hotel rezervë në të gjithë botën, siguracione të ndryshme si dhe posten express TNT.

Kurset me te mira ne treg dhe nje sherbim te sigurte dhe te shpejte jane ato qenA realizojme per ju. Biznesi ynë mbeshtetet në besim, i cili fiton duke vepruar në përputhje me vlerat dhe parimet tonë.

Njihuni me sherbimet e agjensise tone

CFARE OFROJME PER JU

null

Bileta Udhetimi

null

Pushime & Eskursione

null

Hotele & Bar Restorante

null

Kembim Valutor

null

Transferta Parash MONEYGRAM

null

Pagesa te Ndryshme

null

Posta TNT

null

Shit - Blerje/ Shtepi me Qera / Makina me Qera

null

Siguracione te Ndryshme

Per me teper informacion rreth sherbimeve tona

Zgjidh Pushimet e Endrrave

PAKETAT ME TE PREFERUARA

Krishtlindjet ne Bukuresht

Krishtlindjet ne Bukuresht, 21 Dhjetor, 5 dite, €209

Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099

Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099

Plazh ne Budva

Plazh ne Budva Vetem 10 euro dhe mund

Zgjidh udhetimin tend

QYTETET ME TE VIZITUARA

Greqi
Greqi
Londer
Londer
Paris
Paris
Rome
Rome